• Robot Super DOC

• 13.04.2023 16:40
        • Najwięcej atrakcji i zabawy sprawiło uczniom klasy 1a programowanie trasy robota Super Doc. Z kolckami Laboratorium Przyszłości uczniowie  ćwiczyli na edukacji polonistycznej podział wyrazów na głoski, tworzenie modeli głoskowych wyrazów. Na edukacji matematycznej Super Doc pomagał w nauce wyznaczania kierunków.

• Lego

• 13.04.2023 16:49
        • W ramach Programu Laboratoria Przyszłości uczniowie klas 1-3 wzięli udział w zajęciach edukacyjnych z wykorzystaniem LEGO. Zadanie polegało na zbadaniu ruchu piłki koszykowej. Uczniowie poddawali obserwacji ruch ciała, ustalali istniejące zależności oraz przewidywali skutki. Praca odbywała się w małych grupach, więc każdy uczeń był zaangażowany w budowę konstrukcji.