• UWAGA RODZICE…PILNE!

          •  

            Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych
            w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych 16.03-25.03.2020!

            W dniach 12.03-13.03.2020 tylko zajęcia opiekuńcze dla dzieci wymagających opieki na czas pracy rodziców!

             

            Zgodnie z decyzją Premiera oraz podległych ministrów:

            • 12 i 13 marca 2020 r. to dni, w których w żłobkach, przedszkolach i szkołach podstawowych nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, a jedynie działania opiekuńcze; wyłącznie w szczególnie uzasadnionych przypadkach, braku możliwości zapewnienia opieki dla dzieci, w placówkach będzie sprawowana opieka w tych dniach!

            JEŻELI JESTEŚCIE PAŃSTWO W STANIE TO PROSZĘ JUŻ  OD 12 MARCA 2020

            ZAPEWNIĆ DZIECKU OPIEKĘ I POZOSTAWIĆ W DOMU!

            •  od poniedziałku 16 marca  do 25 marca 2020 dzieci, wychowankowie i uczniowie nie przychodzą do żłobka, przedszkoli i szkół.

            PLACÓWKI OŚWIATOWE SĄ ZAMKNIĘTE !
             

            Decyzja o zamknięciu placówek oświatowych podjęta została w trosce o obywateli, tak aby maksymalnie ograniczyć możliwość rozprzestrzeniania się koronawirusa.

          • Informacja GIS dla osób powracających z północnych Włoch

          • W zakresie bezpieczeństwa zdrowotnego szkoły powinny stosować się do wytycznych Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Zgodnie z przepisami prawa dyrektor szkoły odpowiada za bezpieczeństwo uczniów, przy czym podejmowane działania powinny być adekwatne do sytuacji i zgodne z obowiązującymi procedurami.

             

            Zgodnie z komunikatem Głównego Inspektora Sanitarnego z 24 lutego br. obecnie nie ma uzasadnienia dla podejmowania nadmiernych działań typu kwarantannowanie osób powracających z regionów północnych Włoch, odmawianie udziału w zajęciach szkolnych czy zamykanie szkół. 

            W celu uzyskania bieżących informacji o zasadach postępowania, w konkretnych, indywidualnych przypadkach dyrektor szkoły powinien skontaktować się ze stacją sanitarno-epidemiologiczną.

            Osoby powracające z północnych Włoch

            Osoby, które przebywały w północnych Włoszech w ostatnich 14 dniach i zaobserwowały u siebie objawy, takie jak m.in.: gorączka, kaszel, duszność i problemy z oddychaniem powinny: niezwłocznie powiadomić telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną lub zgłosić się bezpośrednio do oddziału zakaźnego lub oddziału obserwacyjno-zakaźnego, gdzie określony zostanie dalszy tryb postępowania medycznego.

            Także w przypadku, gdy po powrocie nie zaobserwowano wspomnianych objawów przez 14 dni należy kontrolować swój stan zdrowia:

            - codziennie mierzyć temperaturę ciała

            - zwrócić uwagę na występowanie objawów grypopodobnych (złe samopoczucie, bóle mięśniowe, kaszel).

            W przypadku wystąpienia tych symptomów należy bezzwłocznie, telefonicznie powiadomić stację sanitarno-epidemiologiczną lub zgłosić się bezpośrednio do oddziału zakaźnego lub oddziału obserwacyjno-zakaźnego. Więcej informacji na stronie GIS.

            Niezbędne jest także przestrzeganie zasad higieny w tym: częste mycie rąk wodą z mydłem, a jeśli nie ma takiej możliwości, np. podczas podróży, ich dezynfekcja środkiem na bazie alkoholu.

             

            Z punktu widzenia zagrożenia epidemiologicznego Główny Inspektor Sanitarny nie zaleca podróżowania do: Chin oraz Korei Południowej, Włoch (w szczególności do regionu Lombardia, Wenecja Euganejska, Piemont, Emilia Romania, Lacjum), Iranu, Japonii, Tajlandii, Wietnamu, Singapuru i Tajwanu. Więcej informacji w komunikacie z 25 lutego br. na stronie GIS.

             

            Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na stronach
            - Ministerstwa Zdrowia 

            https://www.gov.pl/web/zdrowie/informacja-dla-osob-powracajacych-z-polnocnych-wloch

            - Kancelarii Prezesa Rady Ministrów www.premier.gov.pl

        • Plastik
          • Plastik

          • Co roku nasz świat wydaje się być coraz bardziej zalewany przez przez plastik.

                  Już niedługo, jeśli nic z tym nie zaczęlibyśmy robić, to tytułowe zdanie można by traktować dosłownie. Co roku do mórz i oceanów trafia ok. 8 mln ton plastiku, co, żeby łatwiej było to sobie wyobrazić, jest tym samym, jakby co minutę wyrzucać do nich jedną śmieciarkę wypełnioną po brzegi plastikiem. Najgorsze jest to, że nie chodzi w tym wszystkim wyłącznie o to, że on tam po prostu pływa. Jest to o wiele głębszy problem, głównie ze względu na żyjące tam stworzenia. Część z nich zaplątuje się w pozostawione przez nas plastikowe odpady,
            a inne mylą je z jedzeniem, przez co m.in. rocznie ginie ok. milion zwierząt. Można się wypierać i uznawać, że problem jest daleko i, że jeśli staramy się go nie widzieć, to nas nie dotyczy, ale prawda jest taka, że od plastiku nie da się na razie uciec. Praktycznie z każdej strony uderzają w nas plastikowe opakowania, jednorazowe sztućce itp. Z naszego punktu widzenia zazwyczaj wygląda to tak, że po odpakowaniu produktu, lub użyciu jednorazowych przedmiotów, ich los zbytnio nas nie interesuje, a powinien. Nikt z nas nie jest
            w stanie dożyć ich rozkładu. Dlatego tak ważne jest ograniczenie plastiku. Warto więc zadbać, żeby nie zatruwał życia ani nam, ani innym. Niestety, nadal bardzo dużo ludzi nic sobie z tego nie robi i są oni w stanie wyrzucić go wszędzie, byleby nie do żółtego kosza.

             

                  Kiedy zaczęłam coraz bardziej interesować się tym podobnymi sprawami, zdałam sobie sprawę z tego, jaką przyszłość sobie, a w szczególności przyszłym pokoleniom, szykujemy. Dlatego uznałam, że warto poświęcić choć trochę pracy, aby przyczynić się w choć najmniejszym stopniu do poprawy tego stanu rzeczy. Na szczęście w dzisiejszych czasach stajemy się coraz bardziej świadomi naszych czynów i staramy się być bardziej rozważni w naszych działaniach, co bardzo dobrze widać po reakcjach jakie obserwowałam, kiedy zbierałam podpisy, aby postawić pojemniki do recyklingu w szkole. Przeważająca część z uczniów była zdecydowanie pozytywnie nastawiona do tego pomysłu, co daje promyk nadziei, że kiedyś uda nam się posprzątać cały ten pozostawiony przez nas, jako ludzi, brud, choć nigdy nie będzie można liczyć, że Matka Natura nam to kiedyś wybaczy.

             

                Na sam koniec chciałabym dodać, że jedna osoba nigdy nie jest w stanie zdziałać czegokolwiek bez pomocy innych. Nic dziwnego, że tym razem też tak było. Także dziękuję każdemu kto mi się podpisał, każdemu kto nie zdążył, a chciałby, ale w szczególności dziękuję tym osobom które będą z tych koszy korzystać i dzięki temu wspólnie będziemy mogli przyczynić się do powstawania czystszego jutra.

             

            Zofia Molecka kl. 8a

             

            Źródła:

            http://bhp.uni.lodz.pl/plastik-w-srodowisku-co-wiemy-o-jego-szkodliwosci/

            https://www.wwf.pl/aktualnosci/wakacje-w-morzu-plastiku-i-oceanie-toksyn

        • XXV Dolnośląski Konkus Recytatorski Pegazik
          • XXV Dolnośląski Konkus Recytatorski Pegazik

          • 26 lutego 2020r. odbyły się eliminacje gminne do XXV Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego Pegazik. Organizatorem etapu gminnego była Szkoła Podstawowa w Imbramowicach. Naszą szkołę reprezentowało 10 uczennic z klas piątych i szóstych:

            Joanna Kolenda, Weronika Komaniecka, Angelika Kołodziejczyk, Monika Skrzypiec, Ewelina Szczepańska, Maja Kołodziej, Wiktoria Plizga, Maja Śliwa, Natalia Jasińska, Zuzanna Stężycka.

            Wyróżnienie otrzymała Natalia Jasińska.

            Zwycięzcami konkursu zostały: Wiktoria Plizga - I miejsce i Maja Śliwa-II miejsce, przechodząc tym samym do kolejnego etapu, który odbędzie się w Świdnickim Ośrodku Kultury.

        • Walentynki
          • Walentynki

          • W ostatni dzień przed feriami Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole walentynki. Wszyscy w tym dniu przyszliśmy ubrani w barwy miłości czyli na czerwono, a cała szkoła została udekorowana plakatami
            i informacjami dotyczącymi tego święta. Od samego rana działała Poczta Walentynkowa, dzięki której każdy mógł wysłać walentynkę swojej drugiej połówce. Na długiej przerwie w szkolnym patio odbył się tej okazji koncert życzeń, podczas którego mogliśmy zadedykować miłosny przebój swojej sympatii. Jednak największą atrakcją tego dnia była dyskoteka walentynkowa zorganizowana przez Samorząd Uczniowski i Radę Rodziców, wszyscy fantastycznie się bawiliśmy i o godz. 21.00 w świetnych humorach rozeszliśmy się do domów…szkoda ,że następne walentynki są dopiero za rok.

             

            Opiekunowie SU

            Anna Dziedzic, Elżbieta Suchorabska

        • Sportowiec Roku 2019
          • Sportowiec Roku 2019

          • Krystian Rossa uczeń klasy 7d został nagrodzony odznaczeniem „Sportowa Indywidualność Gminy Żarów” w kategorii zawodnik amator junior .

             

            Również w tej kategorii nagrody otrzymały absolwentki naszej szkoły Alicja Klimala i Martyna Janaszek, natomiast w kategorii zawodowiec Paweł Fajdek oraz Patryk Klimala (to również absolwenci naszej szkoły).

             

            Krystian jest zawodnikiem klubu sportowego Kickboxing Fighter Żarów. Młody, zdolny i utalentowany. Rok 2019 przyniósł młodemu zawodnikowi kolejne sukcesy. Do najważniejszych z nich należy zaliczyć: zdobycie tytułu Mistrza Polski w Kickboxingu, Mistrza Świata w Kickboxingu oraz Mistrza Polski Południowej w Taekwondo. Trenuje pod opieką swojego trenera pana Norberta Rossa, który jest jednocześnie jego tatą. Swoją przygodę ze sportem, z judo rozpoczynał już w przedszkolu. Dziś poświęca tej pasji każdą wolną chwilę, odnosząc olbrzymie sukcesy.

            Źródło: https://nowa.um.zarow.pl/kultura-i-oswiata/n,91391,spotkanie-noworoczne-i-nagrody-dla-sportowcow-20200120.html

        • Spotkanie w Domu Seniora
          • Spotkanie w Domu Seniora

          • Dnia 3 lutego 2020 r. klasy 2b i 2c wraz z wychowawcami odwiedzili pensjonariuszy Domu Seniora. Uczniowie zaprezentowali program słowno- muzyczny z okazji Dnia Babci i Dziadka oraz mieli okazję do wspólnego spędzenia czasu.

        • Dzień Babci i Dziadka
          • Dzień Babci i Dziadka

          • 30 stycznia 2020 r. swoich Dziadków gościły dzieci z oddziału 0e. Wnuki są skarbem i wielką radością. Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy jak najwięcej radości, jak najwięcej miłości i jak najwięcej zdrowia!

            W styczniu z okazji Dnia Babci i Dziadka uczniowie klas drugich zaprosili swoich najdroższych członków rodziny na uroczyste spotkanie. Odbyło się ono w sali widowiskowo- sportowej przy ulicy Armii Krajowej. Klasy drugie w ramach integracji zespołów klasowych, wspólnie przygotowały program artystyczny, który rozpoczął się pięknym wykonaniem wierszy i piosenek na cześć zacnych gości. Babcie i Dziadkowie mogli również obejrzeć spektakl teatralny, tematycznie związany z ich świętem.

            Jak zwykle całą uroczystość uwieńczyło głośne i szczere wykonanie „Sto lat”. Łzy wzruszenia i uściski dłoni zaproszonych gości były największym wyrazem wdzięczności i zachwytu.


        • Zajęcia lekkoatletyczne dla klas 1-3
          • Zajęcia lekkoatletyczne dla klas 1-3

          • W każdy czwartek na sali gimnastycznej w budynku przy ul. 1 Maja 2 odbywają się zajęcia lekkoatletyczne prowadzone przez panią Ewę Wygodzką. Uczestniczy w nich kilkunastu uczniów i uczennic z klas pierwszych, drugich i trzecich.

            Zapraszamy i zachęcamy dzieci do aktywności fizycznej. "W zdrowym ciele zdrowy duch"!

        • Gminny Konkurs „Nieużytek to pożytek”
          • Gminny Konkurs „Nieużytek to pożytek”

          • Dnia 30 stycznia 2020 roku w naszej szkole wręczono nagrody uczniom, którzy wzięli udział w Gminnym Konkursie „Nieużytek to pożytek”. Głównym zadaniem konkursu było wykonanie dowolnej pracy z nieużytków - pudełek, puszek, plastikowych butelek, nakrętek, baterii, itp. Konkurs cieszył się bardzo dużym powodzeniem. Łącznie wpłynęło 39 prac. Powołane przez Organizatora Jury wyłoniło następujących zwycięzców:

            I miejsce zajęli Julia Skowrońska (SP Imbramowice)

            Fabian Kowalczyk (SP Żarów)

             

            II miejsce zajęli Lena Gnojek (SP Imbramowice),

            Norbert Cieślak (SP Imbramowice)

            Nadzieja Cargill (SP Żarów)

             

            III miejsce zajęli Michelle Czaja (SP Imbramowice)

            Jan Rudnik (SP Żarów)

            Wiktor Krężelewski (SP Żarów)

            Michał Chromy (SP Żarów)

            Sebastian Harmaty (SP Żarów).

            Pozostali uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali wyróżnienia. Są to:

            – uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Imbramowicach

            Hanna Noskowicz, Filip Bisztyk, Zuzanna Witkowska, Jan Ozga, Ksawery Grzesiewicz,

            - uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Żarowie

            Jakub Rypan, Patrycja Kiełt, Lena Wasik, Weronika Darowska, Wojciech Bąkowski, Hanna Bujak, Marcel Osiecki, Alicja Gnutek, Liliana Śliwka, Marcel Kogut, Karolina Raczkowska, Małgorzata Adamek, Szymon Zawadzki, Oliwier Kler, Piotr Wysowski, Martyna Trojan, Maja Płuciennik, Bartosz Kuprowski, Antoni Cienkus, Daniel Guzik, Maja Kulesza, Julian Myszewski, Agata Dunicz oraz Milena Chmielewska.

            Dodatkową nagrodę od Organizatora otrzymała klasa 3 a za wzorowy udział całej klasy w konkursie, wychowawczynią jest p. Edyta Cichecka. Bardzo dziękujemy!!!

            Wszystkim nauczycielom składamy serdeczne podziękowania za przygotowanie uczniów do konkursu.

            Organizator konkursu:

            Adriana Drabik, Joanna Karpińska

             

          • ZABAWY KARNAWAŁOWE 2020

          • UWAGA...CZAS NA BALE KARNAWAŁOWE!

            Rada Rodziców naszej szkoły informuje, że tradycyjnie organizowane są zabawy karnawałowe dla naszych kochanych uczniów wg poniższego harmonogramu...liczymy na pomoc rodziców i inwencję twórczą w przygotowaniu strojów karnawałowych...

            Harmonogram zabaw:

            - oddziały przedszkolne- 04.02.2020 godz. 9.30- sala widowiskowa ul. A. Krajowej 58a

            -klasy I- III- 07.02.2020 godz. 9.00- duży hol- ul. 1 Maja 2

            - klasy IV- VIII- 06.02.2020 godz. 17.00- aula szkolna ul.Piastowska 10

            ZAPRASZAMY!

        • Wiadomości z Biblioteki Pedagogicznej
          • Wiadomości z Biblioteki Pedagogicznej

          • CZASOPISMA DLA NAUCZYCIELI I NIE TYLKO   

            W zbiorach naszej Biblioteki posiadamy bogatą kolekcję czasopism ogólnopedagogicznych, przedmiotowo-metodycznych, psychologicznych, bibliotekarskich liczącą ponad 100 tytułów.  Periodyki te adresowane są nie tylko do nauczycieli, ale także studentów i innych zainteresowanych osób. Zapraszamy do zapoznania się z wykazem czasopism zaprenumerowanych na rok 2020, a przede wszystkim zachęcamy do ich czytania. W styczniu polecamy bezpłatny artykuł dostępny online zatytułowany Świecący cukierek opublikowany w dwumiesięczniku "Chemia w Szkole".

            Na życzenie nauczycieli wykonujemy bezpłatne skany wybranych artykułów.

            Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-17.00, w czwartki w godz. 10.00-15.00

            http://www.dbp.wroc.pl/biblioteki/swidnica/

            Adres: ul. Pionierów Ziemi Świdnickiej 30
            58 - 100 Świdnica

            Telefon:74 8 520 520

            E-mail:

            swidnica@dbp.wroc.pl

            Informacja elektroniczna:

            e-informacja@swidnica.dbp.wroc.pl

        • Mistrzowie Pióra - Żarów 2020
          • Mistrzowie Pióra - Żarów 2020

          • 22 stycznia 2019 r. w Gminnym Centrum Kultury i Sportu odbył się VI konkurs kaligrafii Mistrz Pióra – Żarów 2020”. Spośród 165 uczestników nasi uczniowie zajęli następujące miejsca:

             kategoria: uczniowie szkół podstawowych, klasy II i III

            II miejsce: Dawid Zając – kl. III b

            III miejsce: Agata Dunicz – kl. III a

            Wyróżnienia:

            1. Piotr Wysowski – kl. III a

            2. Olaf Chrzan – kl. II a

            3. Milena Chmielewska – kl. III a

            4. Karolina Raczkowska – kl. III a

            5. Natasza Żyła – kl. II c

            6. Maja Borkowska – kl. II c

             

            kategoria: uczniowie szkół podstawowych, klasy od IV do VI

            I miejsce i tytuł „Mistrza Kaligrafii – Żarów 2020” - Nadia Godlewska – kl. IV a

            II miejsce: Maja Kołodka – kl. VI b

            II miejsce: Michalina Kozak – kl. IV b

            III miejsce: Ewelina Szczepańska – kl. IV b

            III miejsce: Zuzanna Kalina – kl. IV b

            Wyróżnienia:

            1. Maja Kołodziej – kl. IV b

            2. Hanna Kubasiewicz – kl. V a

            3. Amelia Maślany – kl. V d

            4. Łukasz Tłuszczyk – kl. V e

            5. Zuzanna Madej – kl. VI e

            6. Natalia Haraszczuk, kl. IV a

            7. Maja Hauke – kl. IV b

            8. Maja Śliwa – kl. V b

            9. Joanna Kolenda – kl. V a

            10. Kamila Kądziołka – kl. VI b

             

            kategoria: uczniowie szkół podstawowych, klasy VII - VIII

            I miejsce i tytuł „Mistrza Kaligrafii – Żarów 2020” - Anna Bogatko – kl. VIII b

            II miejsce: Aleksandra Mision – kl. VII d

            III miejsce: Wiktoria Wysocka – kl. VIII b

            Wyróżnienia:

            1. Dominik Reda – kl. VIII b

            Relacja filmowa

            źródło: https://nowa.um.zarow.pl/kultura-i-oswiata/n,91902,mistrzowie-kaligrafii-wybrani-20200127.html

            http://www.centrum.zarow.pl/

        • Czytająca klasa 3b
          • Czytająca klasa 3b

          • Uczniowie klas młodszych odwiedzają bibliotekę szkolną co tydzień na wybranej lekcji wraz z paniami wychowawczyniami. Mogą również przychodzić codziennie przed lekcjami, na przerwach i po lekcjach. Jak widać na przykładzie dzieci z klasy 3b, lubią czytać, interesują się tym, co się dzieje w bibliotece (wystawy tematyczne, okolicznościowe, propozycje zabaw plastycznych, możliwość grania w planszówki). Jedną z takich wydarzeń jest wystawa obrazów przedstawiających utwory naszego patrona Jana Brzechwy, namalowanych przez pana Jacka Szumańskiego wraz z książkami, w których te utwory można znaleźć.

        • Kwota zebrana podczas 28 Finału WOŚP przez nasz Sztab
          • Kwota zebrana podczas 28 Finału WOŚP przez nasz Sztab

          • Zebrana kwota to: 42 580,45 złotych!

            59,88 EUR
            84,00 KC
            46,00 DKK
            0,06 CAD
            0,47 USD

            inne waluty obce, łańcuszek koloru srebrnego, pierścionek koloru złotego i obrączka koloru srebrnego.

            Dziękuję wspaniałym wolontariuszom, wszystkim przyjaciołom, darczyńcom, pomocnikom i wszystkim, którzy z nami grali 12 stycznia!

            Zdjęcia - um.zarow.pl

            Zdjęcia - Bajkowe Przedszkole

            Fb Sztabu

            Kronika Filmowa Gminy Żarów

            W obiektywie Szefa Sztabu:

             

            Pierwsi wolontariusze:-) Pies Czika pomagał swojej pani kwestować.

            W sztabie herbata i ciasto....Upieczone przez mamy dzielnych wolontariuszy. A oni idą kwestować pod opieką pani Elżbiety.

            o 9.45 rozpoczęliśmy WOŚP Turniejem Oldboyów! W szkole bawiliśmy się przy planszówkach i Manufakturze Orkiestrowej.

            W żłobku "Bajkowa Kraina" i Bajkowym Przedszkolu.

            Rozdanie nagród po grze terenowej zorganizowanej przez Grupę Black Coyote Airsoft. Dziękujemy!!!!

            Loteria i ciasta upieczone przez członków Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

            Liczymy zebrane pieniądze.

            Koncerty. Licytacja.

            Dzielna grupa - w mieście i po kweście oddaje puszki. Ostatnie wolontariuszki Natalka i Lenka zdają puszki.

        • Zapraszamy na grę terenową
          • Zapraszamy na grę terenową

          • W niedzielę podczas Finału WOŚP po raz pierwszy odbędzie się gra terenowa zorganizowana przez grupę Black Coyote Airsoft, która grała z nami w ubiegłym roku. Zapraszamy na grę terenową w godz. 12.00-14.00. Zbiórka pod szkołą - ul. Piastowska 10!

            Oto Black Coyote Airsoft w Bajkowym Przedszkolu w 2019 r.

        • Program 28 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
          • Program 28 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

          • Bajkowe Przedszkole w Żarowie

            10.00-12.30

            W programie: jasełka, rozdanie nagród i dyplomów w konkursie „Bożonarodzeniowy Anioł”, aukcja bożonarodzeniowych aniołów, piernikowych serc, domków z piernika, kiermasz okolicznościowych kartek, świąteczna kawiarenka, gry i zabawy, zajęcia artystyczne

            Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy, ulica Piastowska 10

            11.00 - 15.00 Gry planszowe - zaprasza Teatr Bezdomny
            12.00 - 14.00 Gra terenowa - zaprasza Black Coyote Airsoft
            14.00 - Manufaktura Orkiestrowa: prezenty na Dzień Babci i Dziadka, orkiestrowe zakładki do książek, gipsowe cuda, warsztaty plastyczne.

             

            Gminne Centrum Kultury i Sportu, ulica Piastowska 10a

            9.30 -13.00 III Żarowski Turniej Oldboyów o Puchar Burmistrza Żarowa – hala sportowa

            16.00 Koncert Luna Park17.00 Koncert Nowe Music
            17.30 Krukowianie
            18.00 Kids Dance - pokaz sekcji tanecznej działającej przy GCKiS, pokaz sekcji akrobatycznej działającej przy GCKiS
            18.10 Senyor Rici18.30 Koncert Miejskiej Orkiestry Dętej
            19.00 Licytacja

            Ponadto: smaczne ciasta z UTW, loteria fantowa, atrakcje dla najmłodszych.

            Nasz absolwent Patryk Klimala podarował koszulki i kalendarz na licytację! Dziękujemy!!!

        • Paczuszka dla maluszka
          • Paczuszka dla maluszka

          • Za pozwoleniem Pani Dyrektor, nasza szkoła po raz pierwszy włączyła się w ogólnopolską akcję "Paczuszka Dla Maluszka" organizowaną przez Fundację Małych Stópek.

            Od 3 do 19 grudnia uczniowie przynosili artykuły higieniczne: pieluszki jednorazowe, chusteczki nawilżane, kosmetyki do pielęgnacji niemowląt i ubranka.

            W akcję zaangażowali się katecheci z naszej szkoły.

            Wszystkim ofiarodawcom, którzy włączyli się w akcję serdecznie dziękujemy.

            Zebrane dary po Nowym Roku przewieziemy do Caritas w Świdnicy.

             

            Koordynator

            Bogumiła Chodyniecka